Changsha Glory Import And Export Trade Co., Ltd.

Sözüm devam ediyor
Müşterilerimize ihtiyaç için mobilite seçenekleri verin.
  • Çin Changsha Glory Import And Export Trade Co., Ltd. şirket Profili
  • Çin Changsha Glory Import And Export Trade Co., Ltd. şirket Profili
  • Çin Changsha Glory Import And Export Trade Co., Ltd. şirket Profili
Şirket ayrıntıları
Ana Pazar: Dünya çapında
İş türü: İhracatçı
No. Çalışanları: 100~120
Yıllık satış: 3 Million-5 Million
İhracat p.c: 50% - 60%
Giriş

Changsha glory ithalat ve ihracat ticaret co., Ltd yeni enerji akü jeneratörü, havai fişek ateşleyici ürünleri ve sahne efektleri cihaz ürünleri ihracatı konusunda profesyoneldir.60'tan fazla ülkedeki müşterilere en kaliteli ürünleri tedarik ediyoruz.

 

Yeni enerji akü jeneratörü, metal alüminyum alaşımını negatif kutup, hava elektrotunu pozitif kutup olarak kullanan, elektrik üretmek için elektrolit ve su ekleyen, çıkış voltajı 5v'den 9v'a, güç: 10-30w olan yeni buluşumuzdur. kapasite 200AH ila 300Ah, ayrıca 2000W, 48v çıkış ve benzeri gibi özelleştirme gereksiniminde büyük güç jeneratörü yapabiliriz.

 

Havai fişek ateşleme ürünleri arasında havai fişek elektrikli ateşleyici, ateşleme sistemi, raflar, harç tüpleri ve benzeri yer alır.

 

Sahne efektleri cihazı, kıvılcım büyük makine, kıvılcım mini, kıvılcım düşme, kıvılcım siklon, alev makinesi, sis makinesi, duman jeti vb.

 

Kendi fabrikalarımız var ---- Hunan Seirios Yeni Malzeme teknolojisi Co, Ltd ve Liuyang köprü havai fişek ihracat fabrikası, bu nedenle sürekli olarak yeni ürünler geliştirebilir ve kaliteyi kesinlikle kendimiz kontrol edebiliriz.Ürünlerimiz CE, RoHS Avrupa pazarına, FCC Amerika pazarına var.Müşterilerin seçmesi için birçok ürünümüz var, ayrıca müşterilerden gelen özel gereksinimleri kabul edebilir ve müşteriler için ürünleri özelleştirebiliriz.Sizinle işbirliğini bekleyin!

Geçmiş

Ürünlerimiz CE, RoHS Avrupa pazarına, FCC Amerika pazarına var. Müşterilerin seçmesi için birçok ürünümüz var, ayrıca müşterilerden gelen özel gereksinimleri kabul edebilir ve müşteriler için ürünleri özelleştirebiliriz. Sizinle işbirliğini bekleyin!

Hizmet

Changsha glory ithalat ve ihracat ticaret co., Ltd yeni enerji akü jeneratörü, havai fişek ateşleyici ürünleri ve sahne efektleri cihaz ürünleri ihracatı konusunda profesyoneldir. 60'tan fazla ülkedeki müşterilere en kaliteli ürünleri tedarik ediyoruz.